Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

آشنائی با عکاس متخصص کودک: خانم زویا توکلی

آشنائی با عکاس متخصص کودک: خانم زویا توکلی

عضو رسمی اتحادیه عکاسان و تصویر برداران کرج از سال 1388 تا کنون
خانم زویا توکلی در 6 جشنواره و نمایشگاه عکس بین المللی تحت داوری فیاپ شرکت نموده و از یازدهمین جشنواره ورویسک سود فرانسه دیپلم افتخار دریافت داشته اند.
دریافت کننده لوح یاد بود دومین کنفرانس مدیران کارآفرین ایران سال 1393 در بخش بانوان

عکاس، طراح گرافیک، ایده پرداز و مدیر آتلیه عکس زویا

ایشان پس ازفارغ التحصیلی از دانشگاه در فعالیتهای هنری و حرفه ای مختلف از جمله طراحی گرافیک،طراحی و تصویرسازی کامپیوتری برای آلبوم موزیک، تصویرگری متون کودک برای مجله، عکاسی تبلیغاتی وعکاسی پرتره تجربه کسب نموده اند. 

فعالیت اصلی ایشان از سال 1386 تا کنون عکاسی پرتره بویژه عکاسی از کودک و نوزاد بوده است.

ایشان به خاطرعلاقه ، شناخت روحیات و خصوصیات کودکانه و توانایی برقراری ارتباط خوب با نوزادان و کودکان ، بیشتر فعالیت حرفه ای خود را در آتلیه عکس زویا به عکاسی کودک و نوزاد اختصاص داده اند .

عکاسان کودک و نوزاد که بدرستی و با مهارت های فنی و حرفه ای لازم در این عرصه گام بردارند در ایران انگشت شمارند و خانم توکلی با مطالعه تئوری و عملی بر روی کودکان و تجربه زیاد در این عرصه به یکی از موفق ترین عکاسان کودک و نوزاد ایران تبدیل شده اند و در آتلیه پذیرای مهمانان کوچولوی بسیاری از شهرهای مختلف ایران هستند.

نمونه کارهای دیگر و تصاویر آتلیه زویا:

نظرات

    ارسال نظر