Loading...
در آتلیه عکاسی کودک نقش باران

در آتلیه عکاسی کودک نقش باران

ما در آتلیه عکاسی کودک نقش باران ورودیه نداریم و به تعداد نا محدود عکس می گیریم تا بهترین انتخاب ها را از میان عکس ها داشته باشید.

ما در آتلیه عکاسی کودک نقش باران با علاقمندی و صبر و حوصله بسیار از 2 تا 4 ساعت برای ثبت شیرین ترین لحظه های کودک شما وقت می گذاریم.  ورودیه نداریم و به تعداد نا محدود عکس میگیریم  تا بهترین انتخاب ها را از میان عکس ها داشته باشید.

عکاسی در آتلیه کودک نقش باران روند منحصر به فردی دارد. این شیوه طوری برنامه ریزی شده تا شما بتوانید هم تصاویری متفاوت از آنچه تاکنون دیده اید داشته باشید هم از هدایایی کاملا اختصاصی برخوردار شوید. هدایایی که توسط تیم عکاسی نقش باران طراحی و آماده شده است.

به جز هدایای منحصر به فرد، هدایای مستمر  و ارزشمند دیگری نیز (مثل یک جلسه عکاسی رایگان به ارزش 000/800 تومان) برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شیوه و هدایای آن می توانید با آتلیه عکاسی نقش باران تماس بگیرید و یا به وبسایت www.naghshebaran.com مراجعه نمایید.

برای عکاسی های خارج از آتلیه (عکاسی نوزاد، کودک، مراسم تولد و ...) همچنین عکاسی های ایده دار و متفاوت، طرح و برنامه ویژه ای داریم که خوشحال می شیم آنها را با شما در میان بگذاریم.

 

دیگر توانایی های ما در آتلیه عکاسی نقش باران عبارتند از:

عکاسی بارداری

پرتره های خانوادگی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

طراحی گرافیک (بروشور، کاتالوگ، لوگو و ...)

چاپ افست با کیفیت عالی

 

آدرس: قیطریه، ضلع شمالی پارک قیطریه

تلفن : 26458391 و 22390363

همراه: 09122242281  و  09128615961

وبسایت: www.naghshebaran.com

ایمیل: info@naghshebaran.com

 

  • کد کالا: 206162
  • بازدید: 2755
  • صفحه: تهران
نظرات

    ارسال نظر